بهبود سرعت و عملکرد بارگذاری

شبکه توزیع محتوا

محتوای خود را از نزدیک‌ترین نقطه‌ی جغرافیایی و با بالاترین سرعت و کیفیت به نمایش بگذارید. با استفاده از پاپ‌سایت‌های متعدد در نقاط مهم ترافیکی ایران و جهان با بالاترین دقت، موقعیت جغرافیایی کاربر تشخیص داده شده و محتوا از نزدیک‌ترین نقطه نمایش داده می‌شود؛ در نتیجه، سرعت بارگذاری محتوا به‌شکل چشم‌گیری افزایش می‌یابد. ویژگی‌ها: پشتیبانی از TLS v1.3  – پروتکل HTTP v2.0 – بهینه‌سازی تصاویر – فشرده‌سازی و کاهش حجم محتوا – cache سفارشی – کش مرورگر – پشتیبانی از ترافیک HTTPS و بیشتر.

سرور ابری SSD

در زیرساخت رایانش ابری سرورهایی با بالاترین سرعت و کیفیت به کمک هاردهای SSD داشته باشید. سرویس رایانش ابری تمام نیازهای زیرساختی شما را پوشش می‌دهد و شما بدون دغدغه‌ی تامین و نگهداشت منابع زیرساختی، در زمان و سرمایه‌تان صرفه‌جویی می‌کنید. ویژگی‌ها: Snapshots، مانیتورینگ، تغییر اندازه‌ی آنی منابع، امکان استفاده از دیتاسنتر ایرانی، دیسک‌های پر سرعت SSD و بیشتر.

فضای ذخیره‌سازی ابری

داده‌های خود را به شکل رمزنگاری شده و با بالاترین پایداری بدون نگرانی برای زیرساخت یا از دست رفتن اطلاعات به کاربر نهایی برسانید. بسیاری از مواقع، به‌دلیل تعداد بالای فایل‌ها مانند تصاویر پروفایل درون اپلیکیشن، تصاویر ارسالی کاربران‌ یا تعداد بالای مدارک اسکن‌شده‌، امکان ذخیره‌ و مرتب‌سازی آن‌ها به‌شکل سنتی در قالب فایل ‌سیستم ممکن نیست، این‌جاست که فضای ذخیره‌سازی از نوع Object Storage به‌کمک شما می‌آید. ویژگی‌ها: مانیتورینگ، آپلود فایل از راه وب یا API، استفاده از فایل از راه نشانی وب یا API، پشتیبان‌گیری، API محصول، فضای نامحدود ابری، رمزنگاری اطلاعات، ذخیره‌سازی، دسترس‌پذیری، دیسک‌های پر سرعت SSD و بیشتر.

بهینه‌سازی وردپرس

از سرعت و عملکرد بارگذاری صفحات وب‌سایت وردپرسی خود ناراضی هستید؟ داده‌های زیادی در وب‌سایت خود برای نمایش دارید؟ راه‌حل شما در درست ماست. یکی از فاکتورهای مهم رضایت کاربر از وب‌سایت، سرعت بارگذاری صفحات سایت است که در سایت‌های وردپرسی به علت نصب افزونه‌های متعدد و بی‌مورد، سرور یا هاست شما در اجرای فایل‌های PHP کند عمل کرده و از سوی دیگر تعداد فایل‌های CSS و JS را افزایش داده و در نتیجه کاربر با کندی بارگذاری صفحات مواجه می‌شود. فردآرا با فراهم‌سازی بسترهای جداگانه و ایجاد راه‌حل‌های خلاقانه این مشکل را حل کرده و رضایت هرچه بیشتر کاربر را فراهم می‌سازد.

Quick Server Response Time

Highly Compressed

Best Caching Strategy

Optimized CSS & JS

Optimized Images

Prioritized Visible Content