فراهم سازی زیرساخت ابری

شبکه توزیع محتوا

محتوای خود را از نزدیک‌ترین نقطه‌ی جغرافیایی و با بالاترین سرعت و کیفیت به نمایش بگذارید. با استفاده از پاپ‌سایت‌های متعدد در نقاط مهم ترافیکی ایران و جهان با بالاترین دقت، موقعیت جغرافیایی کاربر تشخیص داده شده و محتوا از نزدیک‌ترین نقطه نمایش داده می‌شود؛ در نتیجه، سرعت بارگذاری محتوا به‌شکل چشم‌گیری افزایش می‌یابد. ویژگی‌ها: پشتیبانی از TLS v1.3  – پروتکل HTTP v2.0 – بهینه‌سازی تصاویر – فشرده‌سازی و کاهش حجم محتوا – cache سفارشی – کش مرورگر – پشتیبانی از ترافیک HTTPS – پشتیبانی از Web Socket – وزن‌دهی به سرورهای اصلی – تعریف نامحدود مجموعه‌ای از سرورهای مجزا –  پشتیبانی از HSTS –  افزودن گواهینامه‌ی دل‌خواه – ارایه‌ی گواهینامه‌ی SSL  – هدایت HTTP به HTTPS –  تحلیل حملات، ترافیک، کاربران، جغرافیایی، صفحات، وضعیت، خطاها و بیشتر.

امنیت ابری

از وب‌سایت خود در برابر حملات سایبری، هکری و DDOS محافظت کنید. با فناوری روز امنیت ابری، از وب‌سایت‌ها و محتوای آنلاین شما در برابر انواع حملات از جمله حملات هکری و منع سرویس توزیع‌شده (DDoS) محافظت کرده، بدون آن‌که شما نیازی به تهیه‌ی تجهیزات سخت‌افزاری داشته باشید.
این خدمات شامل طیف وسیعی از خدمات در زمینه‌های گوناگون امنیتی از جمله سامانه‌ی تشخیص و جلوگیری از حملات DDoS، دیواره آتش، دیواره آتش وب و سامانه‌ی محدودسازی درخواست‌های کاربران است. ویژگی‌ها: جلوگیری از کدهای مخرب XSS – جلوگیری از حملات بات‌های مخرب – جلوگیری از درخواست‌‌های خارج از استاندارد http – جلوگیری از حملات عمومی – جلوگیری از حملات SQL injection – محدودیت تعداد درخواست – محدودیت تعداد اتصال – محدودیت تعداد اتصال از یک IP خاص – گزارش براساس IPهای حمله‌کننده – جزییات انواع حمله‌ها – گزارش براساس نوع آسیب‌پذیری – گزارش براساس موقعیت جغرافیایی حمله‌کننده – گزارش براساس URL آسیب‌پذیر و بیشتر.

فضای ذخیره‌سازی ابری

داده‌های خود را به شکل رمزنگاری شده و با بالاترین پایداری بدون نگرانی برای زیرساخت یا از دست رفتن اطلاعات به کاربر نهایی برسانید. بسیاری از مواقع، به‌دلیل تعداد بالای فایل‌ها مانند تصاویر پروفایل درون اپلیکیشن، تصاویر ارسالی کاربران‌ یا تعداد بالای مدارک اسکن‌شده‌، امکان ذخیره‌ و مرتب‌سازی آن‌ها به‌شکل سنتی در قالب فایل ‌سیستم ممکن نیست، این‌جاست که فضای ذخیره‌سازی از نوع Object Storage به‌کمک شما می‌آید. ویژگی‌ها: مانیتورینگ، آپلود فایل از راه وب یا API، استفاده از فایل از راه نشانی وب یا API، پشتیبان‌گیری، API محصول، فضای نامحدود ابری، رمزنگاری اطلاعات، ذخیره‌سازی، دسترس‌پذیری، دیسک‌های پر سرعت SSD و بیشتر.

سرور ابری

در زیرساخت رایانش ابری سرورهایی با بالاترین سرعت و کیفیت به کمک هاردهای SSD داشته باشید. یک زیرساخت ابری شامل سرور، سوییچ، روتر و فایروال را در قالب سرور ابری دریافت کنید. سرویس رایانش ابری تمام نیازهای زیرساختی شما را پوشش می‌دهد و شما بدون دغدغه‌ی تامین و نگهداشت منابع زیرساختی، در زمان و سرمایه‌تان صرفه‌جویی می‌کنید. ویژگی‌ها: Snapshots، مانیتورینگ، دیواره آتش، IP شناور، تغییر اندازه‌ی آنی منابع، امکان استفاده از دیتاسنتر ایرانی، دیسک‌های پر سرعت SSD و بیشتر.

پخش زنده

بدون نگرانی از زیرساخت، پخش زنده‌ی خود را با کم‌ترین تاخیر و بالاترین کیفیت به کاربران خود در سراسر جهان نشان دهید. با یکپارچگی پلتفرم ویدیو بر بستر CDN، محتوای ویدیویی از نزدیک‌ترین نقطه‌ی جغرافیایی به ‌دست کاربر نهایی می‌رسد. به این شکل هر کاربر با کم‌ترین تاخیر و سریع‌ترین حالت ممکن، ویدیو را تماشا خواهد کرد. محتوای خام ویدیو به‌شکل خودکار یا با تنظیمات شما به چند فرمت و کیفیت صدا و تصویر مختلف تبدیل خواهد شد. به هنگام نمایش ویدیو، با در نظر گرفتن سرعت و پهنای باند لحظه‌ای کاربر، در هر لحظه، بهترین و مناسب‌ترین کیفیت نمایش داده می‌شود. محتوای ویدیویی سازگار با تمام مرورگرها و تمام دستگاه‌ها از جمله کامپیوترهای شخصی، موبایل، تبلت و تلویزیون‌های هوشمند نمایش داده می‌شود. ویژگی‌ها: قابلیت پخش تطبیقی، تبدیل هوشمند و خودکار، لینک امن، افزودن واترمارک، ماشین زمان، تعیین کیفیت صدا و تصویر، MPEG DASH، HLS، گزارش براساس ترافیک مصرفی و بیشتر.

DNS ابری

به کمک شبکه‌ی anycast در ده‌ها نقطه‌ی مهم ایران و جهان، سریع‌ترین و پایدارترین تفسیر نام ایجاد شده و از حملات DDoS جلوگیری می‌شود. DNS این امکان بی‌نظیر را دارد تا جایگزین روش توزیع نوبتی IPهای نسبت داده شده به یک دامنه، وضعیت دسترس‌پذیری و سلامت هر سرور را بررسی کند و تنها IP سرورهای سالم را بازگرداند. Authoritative DNS اختصاصی خود و شبکه‌ی گسترده در سراسر ایران، در کم‌تر از ۱۰ میلی ثانیه به اکثر DNS سرورهای دنیاپاسخ می‌دهد. ویژگی‌ها: تحلیل درخواست‌ها، تحلیل موقعیت جغرافیایی، تحلیل وضعیت سلامت و بیشتر.

برنامه‌ها و دیتابیس‌های مدیریت شده

code

راه‌اندازی در لحظه، سرعت فوق‌العاده در اجرا، سازگاری با CI/CD، پشتیبان‌گیری خودکار، استقرار بدون اختلال، بازگشت به نسخه قبلی، مقیاس‌پذیری و بیشتر.

NodeJS

PHP

Laravel

Flask

Asp.NetCore

Django

React

Angular

WordPress

Vue

Static

MongoDB

MariaDB

MySQL

Redis

PostgreSQL

MSSQL

بیشتر