فروشگاه اینترنتی پرفیکا، خرید آنلاین صنایع دستی و هنری

فروشگاه اینترنتی پرفیکا، خرید آنلاین صنایع هنری

پرفیکا یک فروشگاه اینترنتی با تمرکز ویژه بر صنایع دستی و هنری است که در عین نوپا بودن تلاش دارد با گردآوری آثار هنرمندان ایران زمین و همگام با فروشگاه‌های معتبر داخلی و خارجی به محلی برای فروش دست سازهای هنرمندان باشد.
در فروشگاه آنلاین پرفیکا هنگامی که یکی از آثار هنرمندان ایران زمین را خرید می‌کنید شما بیش از یک کالا را می‌خرید، شما در حال خرید صدها ساعت آزمون و خطا در سال‌های متمادی سرشار از نامیدی و شادی‌های ناب انسان‌های وارسته هستید. شما در حال خرید یک قطعه از یک قلب، یک قطعه‌ی کوچک از خاطرات و زندگی انسان دیگری هستید. در پرفیکا تلاش میکنیم هر روز بر تنوع محصولات و آثار با کیفیت بیافزاییم و آن را تبدیل به مرجعی برای خرید انواع صنایع دستی و هنری ایرانی کنیم.
فروشگاه اینترنتی صنایع دستی و هنری پرفیکا تلاش می‌کند محصولات مختلف شامل انواع زیورآلات زنانه و مردانه، دکوراسیون منزل، پوشاک، ظروف آشپزخانه و غیره …. مثل میناکاری، خاتم‌کاری، کاشی تزیینی، ظروف مس، منبت‌کاری،‌ سفال ، قلم‌زنی، مینیاتور، فرش و گبه،‌ زری و مخمل بافی،‌ قلم‌کاری و صدها نوع محصول دیگر از سراسر ایران عرضه خواهد شد. با خرید از پرفیکا قدمی برای پایداری رشد و توسعه بوم صنایع دستی ایران برخواهید داشت. بنابراین با احترام به هنرمندان این مرز و بوم انتخاب کنید.

فروشگاه اینترنتی پرفیکا، خرید آنلاین صنایع هنری

سفارش طراحی وبسایت

۰۹۰۳۲۱۴۵۱۱۱ – hi@fardara.ir

فهرست